Natec logo

KLAWIATURA NATEC POMPANO BEZPRZEWODOWA 2.4GHZ US LAYOUT + MYSZ BLACK

POMPANO zestaw bezprzewodowy klawiatura multimedialna i mysz

W przypadku, gdy stajemy przed koniecznością wyposażenia biura lub domowego gabinetu, albo gdy szukamy idealnego pomysłu na prezent dla fana gier komputerowych, szukamy optymalnego zestawu akcesoriów komputerowych. Czasem, zamiast tracić cenny czas na dobór myszki i klawiatury, warto zainwestować w tak zwane combo, czyli przygotowany przez producenta zestaw mysz + klawiatura, które są dobrane w najbardziej optymalny sposób oraz cechują się dużą uniwersalnością.

Natec na takie okazje proponuje rozwiązanie w postaci zestawu Pompano, w którym znajdziemy bezprzewodową klawiaturę oraz mysz o rozdzielczości do 1600 DPI.

Urządzenia charakteryzuje przede wszystkim optymalny 10-metrowy zasięg, który został osiągnięty dzięki zastosowaniu rozwiązań 2,4 GHz RF Technology. Dzięki temu zyskujemy dużą swobodę w użytkowaniu, bez konieczności martwienia się o plączące się kable.

Klawisze w Pompano zostały pokryte warstwą specjalnego lakieru, który zapobiega szybkiemu ścieraniu klawiszy Technologia PU Coating. Takie rozwiązanie znacząco wydłuża cykl życia klawiatury.

Dodatkowe klawisze z funkcjami multimedialnymi, znajdujące się na górze klawiatury, ułatwiają korzystanie z multimediów. W Pompano znajdziemy ich aż 11!

Jeśli chodzi o mysz, którą znajdziemy w zestawie, ciekawym rozwiązaniem jakie tu zastosowano jest możliwość zmiany poziomu DPI (rozdzielczości) w myszy. Funkcja znana głównie z gier, może być również przydatna w czasie innych zadań, na przykład takich jak obsługa programów graficznych. Dzięki specjalnemu przyciskowi możemy dynamicznie zmieniać poziom DPI na jedną z trzech wartości 800/1200/1600.

Design, jaki zastosowano w tym combo, odwołuje się do nowoczesnych wzorców, stosowanych w akcesoriach dla graczy. Elegancka matowa czerń w połączeniu z nieco bardziej agresywnymi kształtami sprawia, że Pompano z pewnością wyróżni biurko każdego użytkownika.NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU:

- PU Coating Klawisze są pokryte warstwą ochronną lakieru, która zapobiega ich ścieraniu i wydłuża żywotność urządzenia.
- Klawisze funkcyjne Klawiatura Pompano posiada aż 11 dodatkowych klawiszy z funkcjami multimedialnymi.
- Optymalny zasięg odbiornika Klawiatura Natec Pompano, dzięki zastosowaniu 2,4 GHz RF Technology, posiada optymalny 10-metrowy zasięg działania.
- Możliwość zmiany DPI w myszy Dzięki specjalnemu przyciskowi nad rolką możemy w dowolnym momencie zmienić DPI na jeden z trzech poziomów (800/1200 i 1600).
- Niski poziom zużycia energii.


SPECYFIKACJA PRODUKTU
Komunikacja:Wireless 2.4GHz
Zasięg Maksymalny:10m
Zasilanie:2x AA
Wymiary Klawiatury:472 x 175 x 25 mm
Liczba Klawiszy:115
Typ sensora myszki:Optical
Maksymalna Rozdzielczość Myszki:1600dpi
Wymiary Myszki:104x 60x36 mm
Liczba Przycisków Myszki:4
Wymagania Systemowe:Windows® 2000/XP/Vista/7/8
Wysokość 175 mm
Długość 25 mm
Liczba klawiszy multimedialnych 11
Zasięg 10 m
Szerokość 472 mm
Lliczba klawiszy 115
Mechanizm klawiszy Membrana
Klawisze multimedialne Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Win. 98
Złącza USB 2.0
Obsługiwane systemy operacyjne Win. 98
Profil Wysoki
Obsługiwane systemy operacyjne Win. 98
Komunikacja Bezprzewodowa 2.4 GHz
Obsługiwane systemy operacyjne Win. 2000 , Win. Millenium , Win. XP , Win. Vista , Win. 7 , Win. 8