ZASILACZE TORPEDO
KOMPATYBILNE Z WIĘKSZOŚCIĄ LAPTOPÓW

WIELE MOŻLIWOŚCI Z ZASILACZAMI NATEC TORPEDO
 

Większość z nas ma w domu kilka laptopów, często różnych marek. Nieporęczne zasilacze, mnóstwo kabli i związany z nimi nieład bywają irytujące. A gdyby zastąpić je jednym, kompaktowym zasilaczem, którego wymienne końcówki pozwolą używać go do wielu laptopów? Z Natec Torpedo, linią uniwersalnych zasilaczy do laptopów, to wreszcie możliwe.


Zasilacze Natec Torpedo posiadają w zestawie 8 wymienialnych końcówek kompatybilnych z większością laptopów o różnych napięciach wyjściowych. Dzięki funkcji automatycznego wyboru prawidłowego napięcia zwiększa się bezpieczeństwo jego użytkowania. Dodatkowo zasilacze posiadają wielopoziomowy system zabezpieczeń przeciw przepięciom, przegrzaniu, zwarciu, zbyt wysokiemu prądowi i przeciążeniu dzięki czemu laptop i urządzenia są odpowiednio zabezpieczone. Wszystkie zasilacze Natec Torpedo są wykrywane przez laptopy, tak jak ich oryginalne ładowarki.


W ofercie Natec znajdziesz 3 modele zasilaczy przeznaczonych do laptopów z różnym zapotrzebowaniem na moc : Torpedo Uni-70 (65 W) , Torpedo Uni-90 (90 W), Torpedo Uni-90 Slim (90 W). Dodatkowo Natec Torpedo Uni-90 Slim wyróżnia się ultra-cienką obudową (zaledwie 1.7 cm grubości) i wbudowanym portem USB. Dzięki małym rozmiarom oraz możliwości ładowania urządzeń mobilnych idealnie sprawdzi się w podróży służbowej lub na wakacjach. Wszystkie zasilacze z linii Natec Torpedo cechują się wytrzymałością, solidną konstrukcją oraz mocną obudową odporną na przetarcia i uszkodzenia.

Zapoznaj się z linią zasilaczy Torpedo