PODKŁADKA TIME ZONE MAP
PODKŁADKA NIE TYLKO POD MYSZ

PODKŁADKA NIE TYLKO POD MYSZ
 

Małe podkładki pod mysz komputerową bywają irytujące – zaginające się rogi, wystrzępione brzegi… To już przeszłość! Natec Time Zone Map to bardzo duża podkładka, na której zmieści się nie tylko mysz, ale także klawiatura lub laptop. Dzięki swojej dużej powierzchni podkładka zabezpiecza blat biurka przed uszkodzeniami, a za sprawą doskonałej jakości wykonania służyć będzie użytkownikowi przez długi czas.


UNIKATOWA I PRAKTYCZNA GRAFIKA


Najlepsze produkty to takie, które spełniają wiele funkcji i są jednocześnie przyjemne dla oczu. Jest to szczególnie ważne w przypadku produktów uzupełniających wystrój wnętrz naszego domu. Głównym wyróżnikiem Natec Time Zone Map jest unikatowy nadruk mapy świata, utrzymany w monochromatycznej gamie barw. Na mapie znajdują się nazwy państw i oznaczone strefy czasowe. Dzięki temu podkładka nie tylko ułatwia posługiwanie się myszką, ale także pomaga w pracy, nauce czy zabawie.


DOSKONAŁA JAKOŚĆ WYKONANIA
 

Wierzchnia warstwa wykonana z wodoodpornej tkaniny zapewnia wysoką precyzję śledzenia ruchów myszy optycznej i laserowej oraz redukuje tarcia o powierzchnię. Podkładka wyposażona jest również w antypoślizgową warstwę na spodzie, która zapobiega przesuwaniu się produktu. Obszyte krawędzie podkładki zabezpieczają ją przed zniszczeniem.