PLECAK ZEBU
STYLOWY W KAŻDYM CALU

KLASYKA I WYGODA W JEDNYM
 

Szukasz plecaka, który będzie miał uniwersalny, stylowy charakter? Plecak Natec Zebu to doskonałe rozwiązanie do pracy, na uczelnię lub do szkoły. Jest lekki, smukły i z łatwością pomieści laptopa, książki, dokumenty, czy drobne akcesoria.

Natec Zebu jest nie tylko funkcjonalny, ale także niezwykle wygodny. Tył i szelki wyściełane są grubą warstwą pianki z siatką, która polepsza wentylację i zwiększa komfort noszenia, a umieszczone na bokach kieszonki na napoje ułatwiają korzystanie z plecaka.
 

BEZPIECZEŃSTWO I DUŻA POJEMNOŚĆ
 

Plecak podzielono na dwie komory główne. Jedną z nich wyposażono w wyściełaną i miękką przegrodę na laptopa o przekątnej do 15.6” zapinaną na rzep, dzięki czemu Twój sprzęt elektroniczny będzie bezpieczny podczas podróży. W komorze tej zmieszczą się dodatkowo akcesoria komputerowe, książki czy dokumenty.

W przedniej części plecaka znajdziemy jeszcze jedną mniejszą komorę z organizerem, dzięki któremu przybory biurowe, wizytówki czy portfel będą zawsze na swoim miejscu. Wygodna i praktyczna pionowa przednia kieszeń przeznaczona jest do przechowywania najczęściej używanych przedmiotów, np. kluczy lub telefonu.