Natec logo

 Natec  sponsorem rowerowej wyprawy

Natec sponsorem rowerowej wyprawy

1 lipca b.r. rozpoczyna się wyprawa na zachodni kres Europy. Uczestnicy pokonają ponad 3 tys. km przejeżdżając na rowerach przez 6 państw. Chcą przejechać na drugi koniec kontynentu, by pokazać, że cała Europa jest w zasięgu ręki. Podróż zostanie zarejestrowana na kamerze Natec Extreme Media Sport Cam HD50, a jej przebieg już niedługo będziemy mogli śledzić osobiście.

 


Już wkrótce będziemy mogli wraz z uczestnikami wyprawy przeżywać ich przygodę życia. Materiał z wyprawy będzie nagrywany kamerą Natec Extreme Media Sport Cam HD50 full HD, odporną na najcięższe warunki pogodowe. Dzięki nagraniom, krok po kroku prześledzimy losy 3 młodych studentów, którzy za cel obrali sobie Santiago De Compostela, miejscowość położoną ponad 3 tys. km od miejsca z którego wyruszają.

 

Oto jak wypowiadają się sami członkowie wyprawy: „Planujemy wyprawę rowerową na zachodni kres Europy. Po drodze odwiedzimy: Czechy, Austrię, Włochy, Szwajcarię, Francję i Hiszpanię. Odwiedzimy m. in. CERN - Europejską Organizację Badań Jądrowych oraz Sanktuarium w Hiszpanii - miejsce, które zarówno na przestrzeni wieków jak i dziś pobudzało wyobraźnię wielu pielgrzymów, wierzących jak i poszukujących. Będzie to spełnienie naszych marzeń! Zatem, chcielibyśmy przejechać na drugi koniec kontynentu, by pokazać, że cała Europa jest w zasięgu ręki.”

 

Marek Sajdok, Grzegorz Dziędziel oraz Mateusz Sajdok to trójką przyjaciół pochodzących z Pszczyny. Na swoim koncie mają już sporo wielodniowych, kolarskich wypadów po całej Polsce. Obecnie są studentami politechniki w Krakowie, Gliwicach oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ich pasją od zawsze były dalekie rowerowe wyprawy. „Z zapartym tchem słuchaliśmy opowieści naszych ojców, czy starszych kolegów o odległych eskapadach, spaniu pod gołym niebem i przygodach związanych z pokonywaniem kolejnych kilometrów siłą własnych mięśni”. Już niedługo będą mieli okazję ziścić swoje największe marzenie. Czym im się to uda? Zobaczcie sami, śledząc nasz fanpage lub profil FB uczestników wyprawy.

 

wideo